Medailonek včelaře

Medailonek včelaře

Vážené přítelkyně, vážení přátelé,

na výroční členské schůzi jsme kromě jiného také diskutovali o možnosti prezentace členů na našich internetových stránkách. Jedním z důvodu proč doporučujeme tuto možnost využít je, že v  poslední době se čím dál častěji ptají nejen obyvatelé Nejdku, ale i návštěvníci přijíždějící sem na dovolenou, kde je nějaký včelař, který má na prodej med, propolis, medovinu a další včelí produkty. Zvláště poté co si najdou odkaz na náš spolek na internetu. Tato forma prezentace je pro členy zdarma a může k Vám přivést nové zákazníky, kteří si rádi Vaše produkty koupí. Záleží na každém z Vás, zda tuto možnost využijete. Níže je uveden vzor se základními údaji potřebné pro tento medailonek.

         Jednotlivé položky v medailonku nejsou povinné, pokud něco nechce uvádět, nebo naopak něco jiného o sobě chce uvést, není to problém.  Velmi často se chtějí zákazníci podívat na Vaše úly, popovídat si o včelách, atd. Tuto možnost můžete také využít k získání si zákazníků do budoucna, kteří se k Vám budou rádi vracet. Doporučujeme zde uveřejnit také několik (3-5) fotografií z Vaší včelnice, nabídky, apod.

         V případě Vašeho zájmu a potřeby dalšího vysvětlení, pomoci s prezentací, atd.  jsem Vám k dispozici já nebo př. Roland Grahsberger.

Chceme Vám však doporučit, abyste věnovali pozornost především aktuálnosti svých nabídek. Pokud např. budete mít změnu v nabídce, nebo budete mít vyprodáno, tyto skutečnosti dejte co nejdříve na vědomí př. Grahsbergerovi na email r.grahsberger@volny.cz , který změny ve Vaší nabídce (medailonku) upraví. Je pak  určitě velmi nepříjemné a neprospívá to dobrému jménu, pokud zákazník odjíždí od Vás zklamaný.

Přeji všem hodně spokojených zákazníků.

 

Mgr. Miroslav Hrachovec

jednatel ZO Nejdek

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
medailonek-formular.pdf 37.8 Kb
medailonek-formular.xls 26.6 Kb